DAUTKOM aicina apmeklēt Jadvigas Gorbunovas izstādi!

8. novembris, 2018

 

Atzīmējam Latvijas 100 gadu jubileju ar DAUTKOM!

Latvijas simtgades svētku priekšvakarā uzņēmums DAUTKOM aicina apmeklēt Jadvigas Gorbunovas izstādi, kā arī izmantot iespēju noformēt interneta pieslēgumu par īpašu cenu.

No 5. līdz 20. novembrim DAUTKOM klientu apkalpošanas centrā tirdzniecības parkā SOLO skatāma latviešu rakstiem rotātu adītu zeķu un cimdu izstāde. Skaisto rokdarbu meistare un izstādes autore ir Jadviga Gorbunova, kuru daudzi jau iespējams iepriekš ievērojuši tirdzniecības teltī Rīgas ielā. Kā stāsta Jadviga: “Es sāku adīt vēl bērnībā. Sākumā to darīt man mācīja mamma, bet pēc tam es turpināju pilnveidot savas prasmes pie klases audzinātājas, kas mani motivēja ar iespēju par rokdarbiem saņemt labas atzīmes. Tā nu adīšana kļuva par manu hobiju, un pēc aiziešanas pensijā es nolēmu visu savu brīvo laiku veltīt iemīļotajai nodarbei.”

Pēc rokdarbnieces teiktā, viena zeķu pāra izgatavošana ar nacionālajiem ornamentiem var aizņemt 3 līdz 4 dienas, bet uz cimdu pāri aiziet aptuveni nedēļa.

Bez rakstainajiem cimdiem un zeķēm, Jadviga piedāvā plašu klāstu dažnedažādu citu cimdu, zeķu, šaļļu, cepuru un citus rokdarbus. Rokdarbniece nodarbojas arī ar vilnas filcēšanu.

Jadvigas produkciju var iegādāties otrdienās un ceturtdienās no 10:00 līdz 16:00 (tajās dienās, kad nelīst lietus) tirdzniecības teltī Rīga ielas sākumā.

“Gribu teikt paldies visiem, kas mani atbalstīja, uzsākot šo darbību, un piešķīra vietu tirdzniecībai. Tāpat vēlos sveikt Latviju gaidāmajos svētkos un vēlu visiem labu noskaņojumu!” piebilda Jadviga.
Uzņēmums DAUTKOM pievienojas sveicieniem un izsludina jaunu akciju – no 12. līdz 25. novembrim interneta pieslēgums ar ātrumu 100 megabaiti sekundē būs pieejams vien par 11,60 eiro mēnesī (noslēdzot līgumu uz diviem gadiem).

Papildus informācija par akcijas pakalpojumu pieslēgumu pieejama DAUTKOM TV klientu apkalpošanas centros:

  • Jelgavas ielā 1 B (DAUTKOM TV birojā),
  • Rīgas ielā 9 (tirdzniecības parkā SOLO).

Visu nepieciešamo informāciju var noskaidrot arī zvanot pa tālruņiem 65431206, 25900059 (Bite), 22006676 (LMT) un 29900010 (Tele2).

Sekojiet līdzi informācijai arī mūsu mājaslapā un sociālajās vietnēs!

 

  

Karstākiejaunumi
Atlaides Kidzone veikalā!
25. septembris, 2020
Tavam komfortam!
21. septembris, 2020
Atlaides Lindex veikalā!
17. septembris, 2020
Izkrāso rudeni!
2. septembris, 2020