DAUTKOM aicina jūs uz jaunā klientu apkalpošanas centra atvēršanu

31. augusts, 2018

 

Kompānija DAUTKOM aicina Jūs apmeklēt jauno klientu apkalpošanas centru, kurš 1. septembrī atvērsies SOLO tirdzniecības parkā. No pulksten 10:00 DAUTKOM darbinieki gaida jau esošos un jaunus klientus kopā svinēt šo notikumu.

Jaunais DAUTKOM uzņēmuma apkalpošanas centrs noteikti piesaistīs daugavpiliešu uzmanību. Ar dizainu nodarbojās Daugavpils māksliniece Inara Petruseviča. "Sienas attēlo mūsu pilsētas mājas un ielas. Šīs ir mazas detaļas un līnijas, kas kļūst par grafiskā sastāva kompozīciju jaunā DAUTKOM servisa centra interjerā. " Īpašu noskaņu jaunajam centram nodrošina mēbeles no Latvijas ražotāja MINT, padarot interjeru ērtu un mājīgu.

DAUTKOM vienmēr priecājas atbalstīt un nodrošināt lauciņu vietējo talantu pašizpausmei. Saldumus sagatavos Anita Drūze. Turklāt viesus jaunajā servisa centrā gaida konkursus un dāvanas. Šajā dienā DAUTKOM veiks aizraujošu kvestu. lai tajā piedalītos, jums jāapmeklē septiņi konkrēti veikali, kas atrodas SOLO iepirkšanās parkā, pabeigt uzdevumus un nopelnīt zīmogus šādā veidā, pēc tam jūs varat apmainīt tos uz patīkamu dāvanu. DAUTKOM uzdevums būs foto, kuru vajadzēs uztaisīt jaunajā centrā un ievietot Instagram vai Facebook ar hashtag #dautkom.

Jaunajā apkalpošanas centrā, mūsu klienti varēs noslēgt līgumus, saņemt atbildes uz interesantiem jautājumiem, iegādāties televizoru, atvēršanas dienā, un līdz 9.septembrim jaunie abonenti varēs bez maksas pieslēgt internetu ar ātrumu 100 Mbit/s un maksāt veselu gadu 9, 99 eiro/mēnesī. Nākamajā gadā pakalpojuma cena būs 14,50 eiro/mēnesī. Lai nodrošinātu bezvadu internetu, abonents saņems rūteri pilnīgi bez maksas. Lai saņemtu papildus informāciju, sazinieties ar DAUTKOM galveno biroju (Jelgavas iela 1B), DAUTKOM klientu apkalpošanas centru Ditton Nams tirdzniecības centrā , bet no 1. septembra jaunajā klientu apkalpošanas centrā SOLO tirdzniecības parkā, kurš būs atvērts katru dienu no plkst. 9:00. līdz plkst. 20:00. Mēs gaidām visus 1. septembrī plkst. 10:00!

 

Karstākiejaunumi
Atlaides Kidzone veikalā!
25. septembris, 2020
Tavam komfortam!
21. septembris, 2020
Atlaides Lindex veikalā!
17. septembris, 2020
Izkrāso rudeni!
2. septembris, 2020