“KidzOne” un “Toy’s Planet” arī “SOLO!”

28. marts, 2017

 

Tirdzniecības parka “SOLO” 2.stāvā ir izveidojusies bērnu un viņu vecāku paradīze. Vairāk kā 300 kvadrātmetru platībā ir atvērušies divi bērnu veikali “KidzOne” un “Toy’s Planet!” Šeit var iegādāties preces bērniem no dzimšanas līdz pat 14 gadu vecumam, savukārt topošās māmiņas var iegādāties visu nepieciešamo pirms mazuļa dzimšanas.

Veikalā “KidzOne” Jūs atradīsiet augtas kvalitātes produkciju no pasaulē zināmiem ražotājiem:

- Tommee Tippee, Philips Avent, CLEVAMAMA, Canpol babies, kas ražo produkciju mazuļa aprūpei un barošanai;
- Playgro, LEGO, TOMY, Chicco, TOTUM, HAPE, Paw patrol, Teenage Mutant Ninja Turtles, Hexbug, Rastar, Ravensburger un citi, kas piedāvā mūsdienīgas attīstošās rotaļlietas un spēles bērniem;
- Coccodrillo, Name it, kas ražo stilīgu un ērtu apģērbu bērniem kā ikdienai, tā svētku reizēm.

Veikala “KidzOne” sortiments ir plašs un daudzveidīgs. Klāstā ir ikdienas apģērbs no 56. izmēra līdz pat tiem, kas izauguši līdz 158 cm. Veikala piedāvājums ir gluži tāds pats kā galvaspilsētā pieejamais, savukārt cenas daudz izdevīgākas. To, ko meklējat, atradīsiet veikalā “KidzOne”, kas atrodas tirdzniecības parka “SOLO” 2.stāvā.

Ja esat izdomājuši iepriecināt savu bērnu vai meklējat dāvanas, tad veikals “Toy’s Planet” būs lielisks palīgs! Šo veikalu apdzīvo populāras spēles un rotaļlietas. “Toy’s Planet” ir pasaku pasaule, kurā ir viss, kas iepriecinātu Jūsu bērnu. Radio vadāmās rotaļlietas, roboti, lelles un to aksesuāri, ekskluzīvas mīkstās mantiņas, galda spēles, puzles, LEGO komplekti, celtniecības komplekti zēniem un meitenēm, attīstošās spēles un daudz kas cits Jūsu bērna attīstītai un brīvā laika pavadīšanai! Sagaidot vasaru, veikalā plašā klāstā ir pieejami skūteri, velosipēdi un aizsargķiveres un aksesuāri. Nav iespējams uzskaitīt visas preces, kas ir pieejamas veikalā “Toy’s Planet”, kas iepriecinātu Jūsu bērnu – tik plašs ir tā sortiments. Lai varētu par to pārliecināties – tas ir jāredz pašam!

Veikalos “KidzOne” un “Toy’s Planet” Jūs ne tikai varēsiet iegādāties preces bērniem, bet arī atgūties no ikdienas rutīnas patīkamā atmosfērā. Veikala pārdevēji vienmēr palīdzēs ar padomu, lai spētu orientēties plašajā piedāvājuma klāstā un atrast to, ko meklējāt!

Veikalos “KidzOne” un “Toy’s Planet” ir īpaši piedāvājumi un akcijas klientiem, kas norisinās ik mēnesi. Piemēram, līdz marta beigām “Name it” apģērbu kolekcijai atlaides -30%! Turklāt ir pieejama arī klienta karte, kas nodrošina 8% atlaidi visām precēm. Klienta kartes īpašnieki arī tiek informēti par īpašiem piedāvājumiem un akcijām veikalos, kas ļauj iepirkties par izdevīgām cenām.

Veikali “KidzOne” un “Toy’s Planet” ir atvērti 7 dienas nedēļā Jūsu ērtībām!

  

Karstākiejaunumi
Atlaides Kidzone veikalā!
25. septembris, 2020
Tavam komfortam!
21. septembris, 2020
Atlaides Lindex veikalā!
17. septembris, 2020
Izkrāso rudeni!
2. septembris, 2020