Noslēgusies akcija “Ziema šurp trauc? SOLO ciemos Jūs sauc!”

18. decembris, 2015

Šī gada 6. decembrī tirdzniecības parkā "SOLO" ar skanīgām Daugavpils Bērnu un jauniešu centra "Jaunība" kolektīvu izpildītāju balsīm un dziesmām tika aizvadīts akcijas "Ziema šurp trauc? SOLO ciemos Jūs sauc!" noslēguma pasākums. Tas bija arī svētku ieskaņas koncerts mūsu tirdzniecības parkā otrās adventes pēcpusdienā.

Dienas garumā šeit valdīja liela rosība - rīta pusē pircēji vēl steidza iepirkties, lai varētu piedalīties vērtīgo balvu loterijā! Vēlāk šeit pulcējušies lieli un mazi bērnu un jauniešu centra "Jaunība" kolektīvu atbalstītāji - vecāki, ģimenes, kā arī draugi! Ieradās uz izlozi un nepacietīgi gaidīja tās rezultātus arī mūsu klienti, kas savus pirkumu čekus loterijas kastēs bija iemetuši vieni no pirmajiem!

Pasākuma laikā arī bija iespēja iesaiņot kādu dāvanu, sarūpētu svētkos, kā arī pašu spēkiem un ar meiteņu palīdzību, izveidot atklātnīti svētkos!

Esam izlozējuši 41 akcijas "Ziema šurp trauc? SOLO ciemos Jūs sauc!" balvu īpašniekus! Sarakstu atradīsiet tirdzniecības parka “SOLO” 2. stāvā blakus restorānam “Happy panda”, kā arī mūsu Info centrā 1. stāvā! Balvas var saņemt līdz 2015. gada 30. decembrim (ieskaitot) tirdzniecības parka “SOLO” info centrā vai viesnīcas “Park Hotel Latgola” Viesu uzņemšanas nodaļā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti)!

Liels paldies visiem par aktīvu dalību akcijas norises laikā, īpaši bērnu un jauniešu centra "Jaunība" kolektīviem par radīto svētku noskaņu mūsu tirdzniecības parka apmeklētājiem! Paldies sakām arī akcijas atbalstītājiem – veikaliem “Mego Max”, “Sporta punkts”, “Douglas”, “Sky cases”, “Barona tējas un kafijas”, “Multilukss”, “Elit”, “585”, “Zebra print” un “Lāčuks”!

Novēlam veiksmīgus pirkumus tirdzniecības parkā "SOLO"!

Karstākiejaunumi