Sjenna Millere — Lindex 2016. gada pavasara kampaņas seja

1. aprīlis, 2016


Aktrise un stila ikona Sjenna Millere (Sienna Miller) ir Lindex 2016. gada pavasara kampaņas „Sienna Hearts Lindex” seja. Tajā viņa demonstrē greznus ikdienas apģērbus, kuros apspēlētas septiņdesmito gadu valdzinošās tendences.

Kolekcijas pamatā ir bohēmiski elegants apģērbs, un tas nevainojami atbilst Sjennas Milleres personīgajam stilam. Kolekcijas pamatapģērbi ir krītoša auduma tunika, garā kleita un zvanveida džinsi.
„Man patīk baltās blūzes smalkais audums, varu iztēloties sevi to valkājam vasarā. Zvanveida džinsi ir lieliski, ērti, un tie ļoti labi pieguļ! Šie abi apģērbi ir īsta klasika, tie ir daudzfunkcionāli un kvalitatīvi,” Sjenna Millere izsakās par kolekciju.

Sjenna Millere ir slavena ar savu stilu, un viņa atspoguļo Lindex vērtības it visos savas dzīves aspektos. Sjenna izstaro pozitīvu enerģiju, noskaņojumu, pauž filantropiskus uzskatus un dedzīgi iesaistās labdarībā. Tā kā Sjenna ir māmiņa, viņa ideāli iemieso Lindex zīmola būtību.

„Šim zīmolam piemīt patiesa bezrūpība, un man tas šķiet īsts sievišķības slavinājums. Zīmols ir izsmalcināts, bet ne pārlieku nopietns. Domāju, ka šajā fotosesijā ir izdevies lieliski atspoguļot zīmola un kolekcijas noskaņu. Mēs lieliski pavadījām laiku un daudz smējāmies! Manuprāt, tā arī ir Lindex būtība,” Sjenna Millere raksturo savu neseno fotosesiju uzņēmumam Lindex.