SOLO BĒRNU FESTIVĀLS 2017!

21. jūnijs, 2017

 

1.jūnijā tirdzniecības parka "SOLO" 2.stāvā vasaru ieskandināja "SOLO BĒRNU FESTIVĀLS"!

Norūdīties vasarai ar āķīgiem uzdevumiem bērnus izaicināja kapteinis Džeks Sperovs. Viņš pārbaudīja dalībnieku spēku samēru, liekot vilkt virvi, veiklību, nesot olu, ātrumu, spējot sasiet maksimāli daudz mezglu kopā ar saviem komandas biedriem, kā arī uzcelt pēc iespējas augstāku un stabilāku torni no glāzēm! Ar “Zinoo” meitenēm bērni atsauca atmiņā to, ko pavisam nesen vēl bija mācījušies dabas zinību stundās un iejutās zinātnieku lomā: kā piepūst balonu, kā radīt dūmus, liekot kopā visas vielas, kas vien bija pieejamas zinātniekiem. Un par veiklību un atjautību iztapīgākie dalībnieki saņēma arī vērtīgas balvas no mūsu atbalstītājiem!

Latviešu Kultūras Centra Bērnu vokālā studija “Pērlītes” (vadītāja I.Ustinskova) un Alisa May ar vokālo grupu "Wonderland" priecēja klātesošos ar savām skaņajām balsīm un muzikālajiem priekšnesumiem!

Festivāla laikā mūsu Daugavpils Skolēnu mācību uzņēmumi no Vienības pamatskolas, 12. vidusskolas un Krievu vidusskolas – liceja tirgoja pašu ražotās preces!

Lielu PALDIES sakām mūsu atbalstītājiem: veikaliem "Lindex", "Sky Cases", "Barona tējas un kafijas”, “Dzintars”, “Multilukss”, “Varavīksnes tekstils”, “Kurzemes Gaļsaimnieks”, grāmatnīcai "Jānis Roze", lielveikalam "Mego" un aptiekai “Apotheka”!

Lai šī vasara visiem ir neaizmirstama!

Foto var apskatīties šeit: "SOLO Bērnu Festivāls 2017"

Karstākiejaunumi
Atlaides Kidzone veikalā!
25. septembris, 2020
Tavam komfortam!
21. septembris, 2020
Atlaides Lindex veikalā!
17. septembris, 2020
Izkrāso rudeni!
2. septembris, 2020