SOLO BĒRNU FESTIVĀLS 2017!

26. maijs, 2017

 

1. jūnijā no plkst. 12:00 līdz 15:00 tirdzniecības parka "SOLO" 2.stāvā aicinām visus bērnus līdz ar vecākiem uz "SOLO BĒRNU FESTIVĀLU"!

Kopā ar kapteini Džeku Sperovu sāksim norūdīties vasaras brīvdienām, iemācoties īstenus pirātu trikus un paņēmienus, bet ar Zinoo varēsi piedalīties “Eksperimentu bārā”, kas pierādīs, ka fizika un ķīmija ir interesantākas kā šķiet! Aktīvākie uzdevumu veicēji tiks pie balvām no mūsu atbalstītājiem!

Latviešu Kultūras Centra Bērnu vokālā studija “Pērlītes” (vadītāja I.Ustinskova) un Alisa May ar vokālo grupu "Wonderland" Jūs priecēs ar skaņajām balsīm un muzikālo baudījumu!

Festivāla laikā mūsu Daugavpils Skolēnu mācību uzņēmumi tirgos pašu ražotās preces, kas var būt lieliska dāvana vai suvenīrs!

Pasākumu atbalsta un par to sakām lielu PALDIES veikaliem "Lindex", "Sky Cases", "Barona tējas un kafijas”, “Dzintars”, “Multilukss”, “Varavīksnes tekstils”, “Kurzemes Gaļsaimnieks”, grāmatnīcai "Jānis Roze", lielveikalam "Mego" un aptiekai “Apotheka”! Tas nozīmē tikai vienu - balvu klāsts ir plašs, interesants un noderīgs!

Sagaidīsim vasaru koši kopā ar tirdzniecības parku "SOLO"!

Karstākiejaunumi
Atlaides Kidzone veikalā!
25. septembris, 2020
Tavam komfortam!
21. septembris, 2020
Atlaides Lindex veikalā!
17. septembris, 2020
Izkrāso rudeni!
2. septembris, 2020