Svarīga informācija t/p SOLO apmeklētājiem!

18. marts, 2016

 

T/p SOLO administrācija informē, ka autostāvvietā, kas atrodas Cietokšņa ielas pusē, no šodienas, 2016. gada 18. marta, ir ierobežots autotransporta vienreizējās stāvēšanas laiks, nosakot, ka maksimālais stāvēšanas laiks ir līdz divām stundām. Tas ir darīts ar mērķi, lai stāvvieta būtu ērtāka un pieejamāka t/p SOLO apmeklētājiem un pilsētas viesiem no citiem reģioniem.

Tagad, iebraucot stāvvietā, transporta līdzekļa vadītājam ir nepieciešams piefiksēt iebraukšanas laiku. To var izdarīt divos veidos: iegādājoties speciālu pulksteni degvielas uzpildes stacijās vai uz papīra skaidri un salasāmi uzrakstīt iebraukšanas laiku (kā tas ir parādīts pievienotajās fotogrāfijās). Šī informācija ir jāizvieto uz transporta līdzekļa priekšējā paneļa. Ja nebūs izpildīti šie nosacījumi, tad tas tiks uzskatīts par likumpārkāpumu.

Lai mūsu apmeklētāji un pilsētas ciemiņi aprastu ar jauno autostāvvietas statusu un rīkotos saskaņā ar ceļu satiksmes noteikumiem, tad turpmākās divas nedēļas autostāvvietā būs cilvēki, kas brīdinās un konsultēs autovadītājus par šiem noteikumiem un tiks minimizēta jauno noteikumu izpildes kontrole.

Ja ir radušies jautājumi, tad rakstiet t/p SOLO administrācijai uz e-pastu: manager@soloparks.lv, mēs ar prieku sniegsim uz tiem atbildes!

Karstākiejaunumi