T/p SOLO norisināsies Reģionālais skolēnu mācību uzņēmumu Meteņu gadatirgus

18. februāris, 2016

Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde aicina uz Reģionālo Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Meteņu gadatirgu, kas norisināsies sestdien, 20. februārī, no plkst. 11:00 līdz 15:00 tirdzniecības parka “Solo” 2. stāvā. Tāds gadatirgus Latgales reģionā norisinās pirmo reizi!

Reģionālajā SMU Meteņu gadatirgū piedalīsies 29 jauniešu veidoti skolēnu mācību uzņēmumi no Daugavpils, Daugavpils novada, Jēkabpils, Salas novada, Ludzas, Aizkraukles novada, Madonas novada un Rīgas skolām, kuri dienas garumā piedāvās savus oriģinālos izstrādājumus - kosmētiku, dažādus koka izstrādājumus, rotaslietas un aksesuārus, kā arī rotaļlietas un vēl citas preces un pakalpojumus. Interesentiem jaunieši pastāstīs, kā tapa piedāvātais produkts vai pakalpojums, kā arī tos varēs iegādāties.

Gadatirgus ietvaros notiks jauno uzņēmumu izvērtēšana un apbalvošana 6 nominācijās – Labākā pārdošanas komanda, Kvalitātes produkts, Inovatīvs produkts, Labākā reklāma, Labākā dāvana, Videi draudzīgs produkts. SMU izvērtēšanu veiks pieredzējusi profesionāļu un akadēmisko spēku komanda, kurā būs pārstāvēta Swedbank, Daugavpils pilsētas dome, Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs, LTRK Dienvidlatgales nodaļa, viesnīca “Park Hotel Latgola”, biedrība JCI Latgale un uzņēmums „DK Projects”.

Reģionālo SMU Pavasara gadatirgu atbalsta Swedbank, T/p „Solo”, Latgales plānošanas reģiona LUC, LTRK Dienvidlatgales nodaļa, viesnīca “Park Hotel Latgola”, biedrība JCI Latgale, SIA “ROLS” un SIA “DK Projects.”

 

Karstākiejaunumi